Ana sayfa

Beijing Speedata Technology Co., Ltd

şirket Profili
Hakkımızda

2008 yılında kurulan Pekin Speedata Technology Co, Ltd kurumsal kullanıcılar için uygun bilgi hizmetleri sağlamaya adanmış bir yerli ileri IoT teknoloji tanıtım birimidir.

Şirket, IoT teknolojisinin üretimine odaklanan, teknoloji birikimine dayanan, endüstri uygulama senaryolarına dayanan ve gereksinim olarak kullanıcı deneyimine sahip çözümler sunan, akıllı terminallerin derin bir teknik geçmişine sahiptir.

Akıllı terminal ürünleri “mobil akıllı terminal”, “Nesnelerin İnterneti veri toplama ekipmanı” ve “endüstriyel PDA” alanlarında gelişmiş statü kazanmış ve çeşitli endüstrilerde ve alanlarda tamamen uygulanmış ve değerlenmiştir. İdeal bir mobil Internet of Things ortağıdır.

Teknoloji araştırma ve geliştirme yardımı ile Speedata, gömülü, IoT teknolojisi ve endüstriyel tasarım alanlarında zengin deneyim ve temel birikimi edinmiştir.

Endüstri ve güçlü teknik kaynakların derinlemesine anlaşılmasıyla, çeşitli uygulama senaryoları için hızlı ve güvenilir bir şekilde uygun donanım taşıyıcı çözümleri sağlayabiliriz. Temel şart olarak müşteri başarısı ve çeşitli şekillerde esneklik ile işbirliği modunda ve ürün tanımında aktif olarak yenilikler yapıyoruz. Kullanıcılar için terminal üretim problemlerini verimli bir şekilde çözmektedir.

Donanım son ürünlerinin gereksinimlerine olgun çözümler uygulamak, geliştirme sürecini ve üretim sürecini hızlandırmak için yazılım ve donanım modüler tasarım yaklaşımını kullanıyoruz. Ayrıca, farklı alanlar için çeşitli olgun terminal ürünlerine dayanan yerel özelleştirme veya işlevlerle özelleştirilebilir. Kullanıcılara hızlı ve ekonomik çözümler sunmanın yolları.

Şirketin laboratuvarı komple test ekipmanı ve araçlarına sahiptir ve eksiksiz bir test süreci ve sertifikasyon sistemine sahiptir. Terminal ürünleri sadece ticari gereksinimler için değil, aynı zamanda patlamaya dayanıklı, yüksek ve düşük sıcaklık gibi zorlu ortamları karşılayan endüstriyel standartlar için de uygundur.

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız
  • Geçmiş
  • Hizmet
  • Ekibimiz
2008: Pekin Shangdi Bilişim Üssü'nde "Pekin Geofanci Teknoloji Ltd.Şti" kuruldu.

2009: Mobil IoT ürün geliştirmeye başladı.

2010: Linux ve Android çekirdek ürünlerinin geliştirilmesine başlamak için bir Shenzhen ofisi ve Dalian Zhuoxun Softcom Technology Co., Ltd. kuruldu.

2011: Özelleştirilmiş ürünler polis terminali pazarına girdi ve yurtdışı satışları başlıyor

2012: Yılsonu özeti, “mobil IoT ve çözümlere odaklanma” nın pazar konumunu belirleyecektir.

Markalaşmaya başlayın ve "Speedata" ticari markasını kaydedin.

Gelecekteki donanım ürünlerinin büyük çapta özelleştirilmesine hazırlanmak için modüler ürün tasarımına başlayın.

2013: Doğu Çin (Şangay) Satış Merkezini kurdu.

2014: Şirket “Beijing Speedata Technology Co., Ltd.” olarak isim değişikliği için başvuruda bulundu.

Brezilya Kulübü Futbol Ligi ve Dünya Kupası için mobil bilet ekipmanları.

2015: "Pekin Speedata Technology Co, Ltd" resmi olarak listelenmiş, stok kodu: 832442.

2016: "Iron Man serisi ürünler" seri üretim; ürün modeli: KT40 / KT50 / KT55 / KT80;

2017: Lojistik / polis / tıbbi / ulaştırma ve diğer alanlara odaklanan “İnternet + sanayi ürünleri” stratejik hedefleri; yeni ürünler: lojistik özel miktar kare / PC tablet / otobüs toplama ödeme araba gişe makinesi.

2018: "SD serisi ürünler" seri üretim, ekspres lojistik için özel ürünler, mobil tıbbi ve diğer endüstriler ve el terminali ürün hattını genişletmek; yeni ürün modelleri: SD35 / SD55 / SD55UHF / SD60 / SD60RT / SD60PRT / SD100;

Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
Beijing Speedata Technology Co., Ltd
1 2 3 4 5 6 7
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Batı Avrupa

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

Okyanusya

Dünya çapında

İş türü

Üretici

Markalar : SPEEDATA

No. Çalışanları : 100~200

Yıllık satış : 80-100 million

Yıl kurulan : 2008

İhracat p.c : 70% - 80%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Beijing Speedata Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Speedata Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Speedata Technology Co., Ltd Sertifikalar Çin Beijing Speedata Technology Co., Ltd Sertifikalar